Pojazdy. Naklejam i koloruję

Pojazdy. Naklejam i koloruję - Anna Wiśniewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
3,76 MB
NAZWA PLIKU
Pojazdy. Naklejam i koloruję.pdf
ISBN
2726945403829

OPIS

Drodzy Rodzice,Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.W serii znajdują się tytuły: Flagi świata, Flagi Europy, Piłka nożna, Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki,Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta .

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Książka Naklejam i koloruję. Pojazdy / Aleksander Małecki, Olesiejuk, 6,00 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Książka Pojazdy 2.

Pamiętajcie Na naukę nigdy Koloruję i naklejam. Pojazdy .

POWIĄZANE KSIĄŻKI