Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Tukan i przyjaciele

Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Tukan i przyjaciele - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
11,92 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Tukan i przyjaciele.pdf
ISBN
3612200890532

OPIS

Książeczka z pudełeczka to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem. Jedna strona rozkładanej harmonijki jest zbiorem zabawnych rymowanek o przedstawianych zwierzątkach. Druga natomiast przeznaczona jest do kolorowania wcześniej poznanych bohaterów wierszyków.Książeczki w serii:Słonik i przyjaciele, Hipcio i przyjaciele, Tukan i przyjaciele, Małpka i przyjaciele.

Tukan i przyjaciele Autor: Anna Wiśniewska Wydawnictwo: Olesiejuk Seria: Fisher Price ISBN: 9788327465146 Rok wydania: 2017 Format: 30x26 cm Oprawa: etui kartonowe Waga: 0.473 kg Tukan i przyjaciele. Książeczka z pudełeczka, Fisher Price - opis produktu: Książeczka z pudełeczka to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem.

Druga natomiast przeznaczona jest do kolorowania wcześniej poznanych bohaterów wierszyków. Książeczki w serii:Słonik i przyjaciele, Hipcio i przyjaciele, Tukan i przyjaciele, Małpka i przyjaciele. "Książeczka z pudełeczka" to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI