Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Słonik i przyjaciele

Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Słonik i przyjaciele - Anna Wiśniewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Słonik i przyjaciele.pdf
ISBN
2159072623124

OPIS

Książeczka z pudełeczka to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem. Jedna strona rozkładanej harmonijki jest zbiorem zabawnych rymowanek o przedstawianych zwierzątkach. Druga natomiast przeznaczona jest do kolorowania wcześniej poznanych bohaterów wierszyków.Książeczki w serii:Słonik i przyjaciele, Hipcio i przyjaciele, Tukan i przyjaciele, Małpka i przyjaciele.

Jedna strona rozkładanej harmonijki jest zbiorem zabawnych rymowanek o przedstawianych zwierzątkach. Druga natomiast przeznaczona jest do kolorowania wcześniej poznanych bohaterów wierszyków.Książeczki w serii:Słonik i przyjaciele, Hipcio i ... Fisher Price Książeczka z pudełeczka.

Słonik i przyjacie Książka Słonik i przyjaciele. Książeczka z pudełeczka Fisher Price / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 20,99 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Książka Książeczka z pudełeczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI