Liczby

Liczby - Nik Afia (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nik Afia (ilustr.)
WYMIAR
11,72 MB
NAZWA PLIKU
Liczby.pdf
ISBN
7685887536122

OPIS

Dzieci zakochają się w tej pięknie ilustrowanej książeczce! Dzięki zamieszczonym w niej zadaniom i poleceniom bez trudu nauczą się liczyć do 20. Maluchy znajdą tu dziesięć scenek z życia codziennego, ćwiczenia dotyczące znajdowania i liczenia elementów oraz zadania sprawdzające spostrzegawczość.

Drugie rozwiązanie tutaj możemy odrzucić, bo równanie tyczyło się długości odcinka, a z ... Materiał składa się z sekcji: "Liczby przeciwne". Materiał zawiera 2 ilustracje (fotografie, obrazy, rysunki), 1 film, 10 ćwiczeń, w tym 5 interaktywnych.

Często jednak używano ich po prostu jako pewne przybliżenie, bez konkretnej wartości. Zawsze trzeba się więc zastanowić, jak należy je interpretować. 1313 Znaczenie liczby Numer 1313 składa się z atrybutów i wibracji numeru 3 i numeru 1, przy czym zarówno numer 3 jak i 1 pojawiają się dwukrotnie, podwajając i wzmacniając ich wpływy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI