Fisher Price Rymowanka Układanka. Wsiądź do pociągu!

Fisher Price Rymowanka Układanka. Wsiądź do pociągu! - Urszula Kozłowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Kozłowska
WYMIAR
4,50 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Rymowanka Układanka. Wsiądź do pociągu!.pdf
ISBN
6861894687974

OPIS

Seria książeczek kartonowych z ruchomym elementem powiększyła się o nowe dwa tytuły. „Wsiądź do pociągu” oraz „Łapkę mi podaj” jest atrakcyjna z trzech powodów. Pierwszy to znakomite wierszyki Urszuli Kozłowskiej, a drugi – piękne ilustracje. Natomiast trzecią zaletą jest wykonanie – każda strona zawiera jeden puzelek, a dziecko może je połączyć w ciąg wagoników lub przyjaciół trzymających się za łapki.

Księgarnia internetowa merlin.pl Informacje o Wsiądź do pociągu Rymowanka Układanka Fisher Price - 8024754610 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-08-28 - cena 15,05 zł €4.98 - Seria książeczek kartonowych z ruchomym elementem powiększyła się o nowe dwa tytuły.

Natomiast trzecią zaletą jest wykonanie każda strona zawiera jeden puzelek, a dziecko może je połączyć w ciąg wagoników lub przyjaciół... Fisher Price.Rymowanka Układanka.Wsiądź do pociągu (Urszula Kozłowska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kup teraz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI