Fisher Price Kolory

Fisher Price Kolory - Anna Wiśniewska (red.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska (red.)
WYMIAR
8,85 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Kolory.pdf
ISBN
6710833419989

OPIS

Seria kartonowych książeczek z rymowankami i ruchomymi elementami na licencji znanej firmy Fisher Price ma uczyć najmłodsze dzieci przez zabawę. Manipulując klockiem, dopasowując i nazywając obrazek maluchy poznają nazwy otaczających je przedmiotów, zwierząt, kolorów, kształtów.W serii: Kolory, Liczby, Zabawki, Zwierzaki, Kim jesteś?, Poznajemy zwierzątka.

Szczeniaczek Uczniaczek to nie tylko znana najmłodszym dzieciom zabawka edukacyjna. Teraz maluchy będą mogły uczyć się nazw kolorów i kształtów, liczyć oraz poznawać pory roku dzięki kartonowym książeczkom, w których przewodnikiem i nauczycielem jest zabawny szczeniaczek. 10 zł: Nowa książa dla dzieci Kolory z Fisher Price.

Kolory już od 13,86 zł - od 13,86 zł, porównanie cen w 7 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Fisher Price kolory - Praca zbiorowa już od 9,04 zł - od 9,04 zł, porównanie cen w 6 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI