Baw się z bohaterami baśni! Czerwony Kapturek

Baw się z bohaterami baśni! Czerwony Kapturek - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,32 MB
NAZWA PLIKU
Baw się z bohaterami baśni! Czerwony Kapturek.pdf
ISBN
8501341546331

OPIS

Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami. W każdej książce dzieci znajdą mnóstwo kolorowych naklejek, uzupełniających i zdobiących obrazki, a także zabawne łamigłówki i ciekawe zadania ćwiczące spostrzegawczość i rozwijające logiczne myślenie.Zgaduj, naklejaj i baw się!

z o.o.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami.

Bez względu na pogodę nosi na głowie wydziergany przez babcię czerwony kapturek, w którym wygląda bardzo ładnie. Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI