Wyścigówka

Wyścigówka - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,82 MB
NAZWA PLIKU
Wyścigówka.pdf
ISBN
9189987038101

OPIS

Dziś wielki wyścig, a za kierownicą jednego z bolidów wyścigowych zasiadasz właśnie TY! Uruchom silnik i czekaj na sygnał. Trzy, dwa, jeden, start!Naciskaj przyciski i poruszaj kierownicą, żeby usłyszeć 7 dźwięków z toru wyścigowego!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Króliczek Hop (Hop Don't Stop) - Króliczek Hop to bardzo sprytny i niesamowity zwierzak, który w dodatku bardzo lubi przygody - tak jak większość dzieci:). Hop, Hop czyli skaczemy gdzie tylko chcemy… no nie do końca:) Nasz króliczek pędzi gdzieś w ogromnym labiryncie zielonych, trawiastych uliczek.

Masz trzy okrążenia, aby prześcignąć ... Super Coloring - darmowe kolorowanki, malowanki dla dzieci, malowanki do druku, kolorowanki dla dzieci online. Supercoloring.com to wspaniała zabawa dla osób w każdym wieku: dla chłopców i dziewczynek, dzieci i dorosłych, nastolatków i małych brzdąców, przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI