Pociągi

Pociągi - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,28 MB
NAZWA PLIKU
Pociągi.pdf
ISBN
3398585029627

OPIS

Zasiądź na stanowisku maszynisty i pokieruj pociągiem! Podczas drogi poznasz historię pociągów i kilka kolejowych ciekawostek.Naciskaj przyciski i poruszaj kierownicą, żeby usłyszeć 7 dźwięków charakterystycznych dla pociągu!

pociąg dużych prędkości) - rodzaj francuskich elektrycznych zespołów trakcyjnych, osiągających w regularnej eksploatacji prędkości do 320 km/h.TGV został opracowany i wdrożony przez firmę Alstom przy współpracy z francuskimi kolejami państwowymi SNCF.. TGV jest zastrzeżonym znakiem towarowym przedsiębiorstwa SNCF. 2020-12-04 Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM od 13 grudnia 2020 r.

Poniżej prezentujemy listę pociągów, które zostały odwołane, wraz z informacją o przyczynie odwołania, jeśli ta była dostępna. Pociąg nr 21482 relacji Dęblin ... Klocki LEGO Pociągi w strefie LEGO w sklepie internetowym smyk.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI