Planeta Ziemia

Planeta Ziemia - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,32 MB
NAZWA PLIKU
Planeta Ziemia.pdf
ISBN
2102607750844

OPIS

Ta piękna, pełna niesamowitych fotografii książka dla całej rodziny będzie źródłem cennych informacji o naszej planecie.Szczegółowe ilustracje i przekroje sprawiają, że kolejne strony "Planety Ziemi"; ożywają na oczach czytelników. Poznajemy jej historię, miejsce we wszechświecie, geologię, formacje skalne, zjawiska naturalne oraz klimat i roślinność.Pięć rozdziałów napisanych w prosty, przejrzysty sposób.Zapierające dech w piersiach zdjęcia.Niesamowite przestrzenne ilustracje i przekroje.Wyjaśnienie wielu zjawisk - od Wielkiego Wybuchu po nieustannie zmieniającą się pogodę.

Zaledwie 3,5% wody na Ziemi to woda słodka (lodowce, wody powierzchniowe i podziemne na lądach). Reszta to słone wody.

Ziemia jest trzecią w kolejności od Słońca ... Seria "Planeta Ziemia" to najbardziej oszałamiający dokument przyrodniczy, jaki kiedykolwiek powstał. Zabiera widza w niesamowite miejsca i pokazuje piękno naszej planety w taki sposób, w jaki nikt inny tego nie pokazał.

POWIĄZANE KSIĄŻKI