Naklejanki: Ciężarówki

Naklejanki: Ciężarówki - Jordi Busquets (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jordi Busquets (ilustr.)
WYMIAR
7,64 MB
NAZWA PLIKU
Naklejanki: Ciężarówki.pdf
ISBN
2830626667895

OPIS

Twórz naklejkowe ciężarówki!Uzupełnianie stron tej książki kolorowymi naklejkami to świetna zabawa. Dzięki nalepkom, które można z łatwością odkleić i przylepić w innym miejscu, dziecko rozwija kreatywność i wyobraźnię, tworząc za każdym razem inną, niepowtarzalną scenkę.

obrazki dla chłopców, naklejki dla najmłodszych, auta, zabawa z naklejkami, ciężarówki, wyścigi motocykli, samolotów, motorówek, koloruj i naklejaj, wyścigi samochodów, garażowe bajeczki z naklejkami, odjazdowe zadania z naklejkami, papierowe samoloty, ekstremalne maszyny, ... Naklejanki. Mały chłopiec.

Dzięki nalepkom, które można z łatwością odkleić i przylepić w innym miejscu, dziecko rozwija kreatywność i wyobraźnię, tworząc za każdym razem inną, niepowtarzalną scenkę. Sprawdź niskie ceny i kup Naklejanki. Wielkie maszyny w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Twórz naklejkowe maszyny rolnicze! Uzupełnianie stron tej książki kolorowymi naklejkami to świetna zabawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI