Badacze kosmosu

Badacze kosmosu - Giulia De Amicis (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giulia De Amicis (ilustr.)
WYMIAR
4,2 MB
NAZWA PLIKU
Badacze kosmosu.pdf
ISBN
7902341925087

OPIS

Poznaj tajemnice wszechświata!To nie jest zwykła książka! Na jej stronach nie znajdziecie skomplikowanych opisów, pełnych trudnych i niezrozumiałych słów. Każda informacja, każdy fakt naukowy natychmiast da się zrozumieć, a to dzięki specyficznej technice komunikacji zwanej infografiką. Najbardziej skomplikowane tajemnice kosmosu zostały podsumowane w kilku słowach i poparte wykresami oraz barwnymi ilustracjami, co sprawia, że są interesujące i łatwe do zrozumienia.

Naukowcy nie wiedzą, skąd się tam wzięła. Jej pochodzenie od trzech lat pozostaje niejasne. Znaleziono ją także, gdy sondy odwiedziły asteroidy Ryugu i Bennu.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kup teraz na Allegro.pl za 23,61 zł - BADACZE KOSMOSU, GIULIA DE AMICIS z miasta Giżycko. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI