Badacze kosmosu

Badacze kosmosu - Giulia De Amicis (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giulia De Amicis (ilustr.)
WYMIAR
12,32 MB
NAZWA PLIKU
Badacze kosmosu.pdf
ISBN
7297567356003

OPIS

Poznaj tajemnice wszechświata!To nie jest zwykła książka! Na jej stronach nie znajdziecie skomplikowanych opisów, pełnych trudnych i niezrozumiałych słów. Każda informacja, każdy fakt naukowy natychmiast da się zrozumieć, a to dzięki specyficznej technice komunikacji zwanej infografiką. Najbardziej skomplikowane tajemnice kosmosu zostały podsumowane w kilku słowach i poparte wykresami oraz barwnymi ilustracjami, co sprawia, że są interesujące i łatwe do zrozumienia.

Opis i specyfikacja; Opinie; Rekomendacje; Opis i specyfikacja ... Badacze kosmosu - Giulia De Amicis - opis książki: Poznaj tajemnice wszechświata To nie jest zwykła książka Na jej stronach nie znajdziecie skomplikowanych opisów pełnych trudnych i niezrozumiałych słów. Każda informacja każdy fakt naukowy natychmiast da się zrozumieć a to dzięki specyficznej technice komunikacji zwanej ... Opisy filmu Badacze kosmosu (1985) Explorers - Nastoletni Ben Crandall (E.

A dokładnie rzecz biorąc - jest to kwazar, który leży w odległości 12,8 miliarda lat świetlnych od nas. Powstał, gdy cały Wszechświat liczył zaledwie 900 milionów lat. Wszechświat (łac.

POWIĄZANE KSIĄŻKI