Quiz: Zwierzęta

Quiz: Zwierzęta - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,59 MB
NAZWA PLIKU
Quiz: Zwierzęta.pdf
ISBN
4699767980898

OPIS

Baw się z przyjaciółmi i rodziną, sprawdzając swoją wiedzę na temat zwierząt.Zestaw zawiera 100 kart z pytaniami oraz książeczkę z regułami gry oraz odpowiedziami uzupełnionymi mnóstwem ciekawostek. Gromadzi fakty z siedmiu kategorii tematycznych: sawanna, las, morza i rzeki, wieś, góry, Arktyka i Antarktyda, pustynia.Poznaj tajemnice niezwykłego świata zwierząt!Gra dla 2 – 5 osób, od 7 lat. Doskonała rozrywka gwarantowana!

Pomóż dziecku w rozwiązaniu quizu i sprawdź jego wiedzę o zwierzętach. Jakim zwierzęciem jesteś? Super! Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy. 1. W tym quizie dowiesz się jakim zwierzęciem jesteś tak naprawdę w środku siebie samego! Zobacz quiz: Quiz o zwierzętach.

Quiz prezentujący zwierzęta, które żyją w Arktyce - obszarze otaczającym Biegun Północny. Zadaniem ucznia jest uzupełnienie luk w informacjach dotyczących zwierząt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI