Quiz: Zwierzęta

Quiz: Zwierzęta - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,22 MB
NAZWA PLIKU
Quiz: Zwierzęta.pdf
ISBN
5365370025342

OPIS

Baw się z przyjaciółmi i rodziną, sprawdzając swoją wiedzę na temat zwierząt.Zestaw zawiera 100 kart z pytaniami oraz książeczkę z regułami gry oraz odpowiedziami uzupełnionymi mnóstwem ciekawostek. Gromadzi fakty z siedmiu kategorii tematycznych: sawanna, las, morza i rzeki, wieś, góry, Arktyka i Antarktyda, pustynia.Poznaj tajemnice niezwykłego świata zwierząt!Gra dla 2 – 5 osób, od 7 lat. Doskonała rozrywka gwarantowana!

jakim zwierzęciem lub stworzeniem mógłbyś być, albo jakiego pupila w głębi serca chciałbyś mieć, a wszystko właśnie dzięki quizom Zwierzęta to duża ... największe zwierzęta świata, quiz o zwierzętach, blog o dzikich zwierzętach, blog przyrodniczy, o przyrodzie, animalistka.pl, animalistka Quizy o zwierzętach. Testy na temat zwierząt z odpowiedziami dla młodszych i starszych dzieci.

Zobaczyć je możemy nie tylko w zoo czy na memach, jak słynnego Nosacza. Jak dobrze znasz zwierzęta? Quiz dla dziecka. 28.03.2018 14:21.

POWIĄZANE KSIĄŻKI