Naklejkowo 2-latka

Naklejkowo 2-latka - Elżbieta Lekan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
12,21 MB
NAZWA PLIKU
Naklejkowo 2-latka.pdf
ISBN
6294953884668

OPIS

Zeszyt z naklejkami zapewni dwulatkom wspaniałą naukę przez zabawę. Specjalne naklejki z kaczuszką nagrodzą wszystkie wykonane zadania. W serii również: „Naklejkowo 3-latka”, „Naklejkowo 4-latka”.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę: Twój e-mail: » znajdź Seria dla najmłodszych Mali geniusze to bogato ilustrowane książeczki dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat, uczące jak pisać, czytać, liczyć w sposób lekki i zabawny. Książka Naklejkowo 2-latka Mali geniusze / Elżbieta Lekan, Olesiejuk, 11,24 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Zeszyt z naklejkami zapewni przedszkolakom wspaniałą naukę przez zabawę. Specjalne naklejki z maskotką nagrodzą wszystkie wykonane zadania.

Zaloguj się; Jestem nowym klientem. Chcę założyć konto ... Naklejkowo 2-latka - Zeszyt z naklejkami zapewni dwulatkom wspaniałą naukę przez zabawę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI