Na budowie

Na budowie - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,8 MB
NAZWA PLIKU
Na budowie.pdf
ISBN
3184980055579

OPIS

Ekipa budowlana stawia budynek mieszkalny i potrzebuje Twojej pomocy. Zasiądź w kokpicie spychacza, koparki, wywrotki, betoniarki i dźwigu!Naciskaj przyciski i poruszaj kierownicą, żeby usłyszeć 7 dźwięków z placu budowy!

praca na budowie i pracownicy fizyczni, Kraków. Zajmujemy się obróbka szkła od blisko 30 lat na Wrocławskim i ogólnopolskim rynku, zatrudnimy na stanowisko: - pracow nik produkcji, obróbki szkła. Praca w godzinach 8-17, pełen etat, umowa o pracę, miła i przyjazna atmosfera , zautomatyzowany park maszyn, chętnie przyuczymy do zawodu.Praca przy produkcji kabin prysznicowych, luster, paneli szklanych, balustrad, zabudów. Praca Na Budowie w Warszawa najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

Zacznij nową karierę już teraz! Budowy na terenie Wars zawy.Oferujemy:- terminowe wypłaty- zakwaterowanie- zaliczki- realne stawki w zależności od umiejętności ( stawka zależna od umiejętności czytanie rysunku, prowadzenie brygady)- dowóz do pracy busami- umowa o pracę

POWIĄZANE KSIĄŻKI