My Little Pony. Piosenki o magii i przyjaźni

My Little Pony. Piosenki o magii i przyjaźni - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,89 MB
NAZWA PLIKU
My Little Pony. Piosenki o magii i przyjaźni.pdf
ISBN
8533461465520

OPIS

Całokartonowa książeczka z panelem dźwiękowym i rozkładankami. Naciśnij przycisk i zaśpiewaj cztery urocze piosenki.Kapu, kap, słońca brak!Rainbow Dash też to nie w smak!Zaraz przegna chmury złe,A więc, deszczu, zmywaj się!Dodatkowo, na każdej stronie znajdziesz rozkładanki!

Kapu, kap, słońca brak! Rainbow Dash też to nie w smak! Zaraz przegna chmury złe, A więc, deszczu, zmywaj się! Opowieść o magii przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, którą pokochały dziewczynki na całym świecie. Dołącz do magicznego świata kucyków Pony.

Piosenki o magii i przyjaźni / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 32,90 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! My Little Pony. Piosenki o magii i przyjaźni jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Naciśnij przycisk i zaśpiewaj cztery urocze piosenki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI