Czekolada. 30 smakowitych przepisów

Czekolada. 30 smakowitych przepisów - Edith Bailey | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edith Bailey
WYMIAR
12,19 MB
NAZWA PLIKU
Czekolada. 30 smakowitych przepisów.pdf
ISBN
7678117377191

OPIS

Przepisy na 30 doskonałych smakołyków z czekoladą. Na każdej stronie łatwy do skanowania kod QR z listą zakupów!Seria książeczek kulinarnych z kodem QR umożliwia nie tylko dotarcie do znakomitych przepisów na sałatki, przekąski, zupy, ciastka, makarony i czekolady. To również - dzięki kodom QR - łatwe dotarcie do innych publikacji z przepisami. Skanując kody z okładki, znajdujemy inne książki kulinarne w katalogu wydawnictwa. Skanując kody na poszczególnych stronach z przepisami, znajdujemy listy produktów niezbędnych do wykonania potrawy. Taką listą zapisaną w telefonie możemy posłużyć się np. podczas robienia zakupów.

30 smakowitych przepisów. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Spaghetti 30 smakowitych przepisów: Ilość: * x sztuka.

4. Mieszaj trzepaczką, aż do całkowitego rozpuszczenia czekolady - to bardzo ważne, aby krem czekoladowy do tortu z bitej śmietany nabrał odpowiedniej konsystencji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI