Czekolada. 30 smakowitych przepisów

Czekolada. 30 smakowitych przepisów - Edith Bailey | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edith Bailey
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Czekolada. 30 smakowitych przepisów.pdf
ISBN
8850739474073

OPIS

Przepisy na 30 doskonałych smakołyków z czekoladą. Na każdej stronie łatwy do skanowania kod QR z listą zakupów!Seria książeczek kulinarnych z kodem QR umożliwia nie tylko dotarcie do znakomitych przepisów na sałatki, przekąski, zupy, ciastka, makarony i czekolady. To również - dzięki kodom QR - łatwe dotarcie do innych publikacji z przepisami. Skanując kody z okładki, znajdujemy inne książki kulinarne w katalogu wydawnictwa. Skanując kody na poszczególnych stronach z przepisami, znajdujemy listy produktów niezbędnych do wykonania potrawy. Taką listą zapisaną w telefonie możemy posłużyć się np. podczas robienia zakupów.

... Niżej znajdziecie też podsumowanie roku w migawkach z wybranych przepisów, które pojawiły się tutaj w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI