Ulysses Moore. Tom 7. Ukryte miasto

Ulysses Moore. Tom 7. Ukryte miasto - Pierdomenico Baccalario | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pierdomenico Baccalario
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Ulysses Moore. Tom 7. Ukryte miasto.pdf
ISBN
2731181176606

OPIS

Kontynuacja bestsellerowej serii powieści Ulysses Moore!Wenecja. W starej belce pod sufitem Domu Bazgrołów, w którym matka Anity właśnie prowadzi prace konserwatorskie, dziewczynka znajduje zeszyt książkę z rysunkami i dziwnymi zapiskami szyfrem. Kiedy otwiera zeszyt i natrafia na rysunek, ulega dziwnemu wrażeniu, że ktoś z tego rysunku ją obserwuje... Ale nie tylko to: rysunki są przeplatane notatkami zapisanymi tajemniczymi znakami, takimi samymi, jakich użył w swoich dziennikach Ulysses Moore. Jest tylko jeden sposób na wyjaśnienie, co te symbole oznaczają i jaki jest związek książki znalezionej przez Anitę z autorem z Kilmore Cove: dotrzeć do ukrytego miasteczka w Kornwalii i zwrócić się o pomoc do Julii, Jasona i Ricka...CIEKAWOSTKA! Obwoluta jest jednocześnie planszą do gry!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r ,,Ulysses Moore. Ukryte miasto" Pierdomenico Baccalariego to już siódmy tom serii, z którym miałam okazję się zapoznać.

Ulysses Moore. Tom 7 - Baccalario Pierdomenico - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI