Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik!

Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik! - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,15 MB
NAZWA PLIKU
Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik!.pdf
ISBN
7516297522900

OPIS

Uważacie się za pogromców zagadek? Jesteście gotowi, by stawić czoła totalnie zakręconym łamigłówkom? W tej książce znajdziecie nieszablonowe zagwozdki i zadania obrazkowe, które zbiją was z tropu i nie raz wprawią w konsternację. Jednego możecie być pewni! To nie zabawa dla tych, co (się) grzebią jak mrówniki!

Książka Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik! liczy 60 stron ... W tej książce znajdziecie nieszablonowe zagwozdki i zadania obrazkowe, które zbiją was z tropu i nie raz wprawią w konsternację. Jednego możecie być pewn Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik! - praca zbiorowa - Książka w SwiatKsiazki.pl KsiążkaTotalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrówniki! ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik! PRACA ZBIOROWA - sprawdź opinie i opis produktu.

Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: poradniki, czas wolny/hobby, łamigłówki i gry logiczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI