Świat Go

Świat Go - Janusz Kraszek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Kraszek
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Świat Go.pdf
ISBN
5864516255271

OPIS

Janusz Kraszek rozpoczął przygodę z go w 1976 roku podczas studiów na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. Kolega z roku Jerzy Sacharewicz włożył wiele wysiłku, by kilku studentów w tym autora nauczyć grać w go. Już w 1977 roku Janusz Kraszek został jednym z najlepszych graczy w Polsce. Obecnie posiada stopień 5. dan. W go gra się całym sobą. Nie bez znaczenia są temperament, cierpliwość, umiarkowanie, odwaga, zdrowy rozsądek, wyrobienie estetyczne, poczucie sprawiedliwości, równowaga psychiczna, a nawet wartości moralne.

Od tej konferencji też zaczęto łączyć pojęcie Trzeciego Świata z ruchem dekolonizacji. Świat CS:GO. 61 osób lubi to.

W naszej ofercie znajdziesz tysiące książek, e-booków, audiobooków, płyt z muzyką, filmów DVD i Blu-Ray, gry i zabawki oraz artykuły papiernicze. Poznaj Świat Zabawek. Sklep internetowy swiatzabawek.net.pl powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie pewne i bezpieczne zakupy online.

POWIĄZANE KSIĄŻKI