Najlepsze przyjaciółki. Album przyjaźni

Najlepsze przyjaciółki. Album przyjaźni - Sarah Paris | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Paris
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Najlepsze przyjaciółki. Album przyjaźni.pdf
ISBN
4413661771201

OPIS

Niezwykły dziennik, w którym młode damy mogą opisać siebie, swoje ulubione zajęcia, najważniejsze wydarzenia z życia, wymarzone wakacje, a także najlepsze przyjaciółki. Opisy można urozmaicić zdjęciami i kolorowymi naklejkami a poręczny format sprawia, że "Album przyjaźni" zmieści się w każdym dziewczęcym plecaczku!

twarda) Albumy. Opis Dla dziewczynek - dziennik na zapiski, z miejscem na fotografie i kolorowe naklejki.

Czym byłoby życie bez przyjaźni? Poczucie, że na świecie jest osoba, na której zawsze możesz polegać jest niesamowicie ważne.. Nawet, jeśli relacja między Tobą, a Twoją przyjaciółką jest dla Was już czymś zwykłym i oczywistym, od czasu do czasu warto podziękować za pomoc i wspólnie ... Najlepsze przyjaciółki" to komiks mający ponad 250 stron, w którym możemy poznać problemy dziewczyn, przyjaciółek, które są w szóstej klasie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI