Dzikie zwierzęta. Patrz, znajdź, ucz się

Dzikie zwierzęta. Patrz, znajdź, ucz się - Neiko Ng (ilustr.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Neiko Ng (ilustr.)
WYMIAR
3,16 MB
NAZWA PLIKU
Dzikie zwierzęta. Patrz, znajdź, ucz się.pdf
ISBN
5018626763851

OPIS

Ta sztywnostronicowa książka dla przedszkolaków prezentuje mieszkańców różnych obszarów i kontynentów – od lwów, słoni i małp do fok i niedźwiedzi polarnych. Najmłodsi czytelnicy mogą oglądać przedstawioną scenkę, szukać zaznaczonych elementów i uczyć się odczytywać podane nazwy zwierząt.

Książka już od 30,00 zł. Możliwy odbiór osobisty w kiosku lub przesyłka kurierem! KsiążkaDzikie zwierzęta Patrz znajdź ucz się ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

Ta sztywnostronicowa książka dla przedszkolaków prezentuje mieszkańców różnych obszarów i kontynentów od lwów, słoni i małp do fok i niedźwiedzi polarnych. Najmłodsi czytelnicy mogą oglądać przedstawioną scenkę, szukać zaznaczonych elementów i uczyć się odczytywać podane ... KsiążkaDzikie zwierzęta Patrz znajdź ucz się - Outlet ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

POWIĄZANE KSIĄŻKI