Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów - Lewis Carroll | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lewis Carroll
WYMIAR
9,27 MB
NAZWA PLIKU
Alicja w Krainie Czarów.pdf
ISBN
2178964074373

OPIS

Dowiedzcie się, jakie niezwykłe przygody przeżyła Alicja w Krainie Czarów!Seria pięknie zilustrowanych książek, bez których nie sposób sobie wyobrazić kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Uniwersalne opowieści – pełne wydarzeń, które poruszą każde serce, i zapierających dech w piersiach przygód – już od pokoleń inspirują czytelników na całym świecie.W tej serii: Mała księżniczka, Heidi, Małe kobietki, Alicja w Krainie Czarów, Zosia w tarapatach, Mały Książę, Wyspa skarbów, W 80 dni dookoła świata, Przypadki Robinsona Kruzoe, Trzej muszkieterowie, Biały Kieł, Zew krwi.

I właśnie ta opowieść (wydana drukiem w 1865 roku), a ... Alicja w Krainie Orientu Wellness & Spa "W Krainie Alicji", ul. Kolejowa 37, 24-140 Nałęczów, Tel.

U góry znajdziesz quiz Alicja w Krainie Czarów - Test na wiedzę!.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Alicji z Krainy Czarów. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Tu postawiono na klasę, elegancję i… nawiązanie do motywów ze znanej książki „Alicja w Krainie Czarów".

POWIĄZANE KSIĄŻKI