Wiosenne zadania do kolorowania

Wiosenne zadania do kolorowania - Beata Białogłowska-Piwko | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Białogłowska-Piwko
WYMIAR
9,19 MB
NAZWA PLIKU
Wiosenne zadania do kolorowania.pdf
ISBN
3775678734939

OPIS

W książce dzieci znajdą ponad 400 zadań, które umilą oczekiwanie na ciepłe wiosenne dni. Zbiór zawiera zagadki, kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów – uczą logicznego myślenia i kształtują spostrzegawczość najmłodszych czytelników. Na końcu książki umieszczono rozwiązania.

Zbiór zawiera zagadki, kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów - uczą logicznego myślenia i kształtują spostrzegawczość najmłodszych czytelników. Na końcu książki umieszczono rozwiązania. Zbiór zawiera zagadki, kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które Wiosenne zadania do kolorowania - opinie, cena - MediaMarkt.pl Wykorzystujemy pliki Cookies do celów statystycznych, analitycznych, personalizacji przedstawianych ofert oraz celów związanych z bezpieczeństwem naszego sklepu ... Wiosenne kolorowanki dla dzieci do druku.

Kolorowanki dla dzieci to chwila dla rodziców, by spokojnie zająć się swoimi potrzebami, obowiązkami ... Super Coloring - darmowe kolorowanki, malowanki dla dzieci, malowanki do druku, kolorowanki dla dzieci online. Supercoloring.com to wspaniała zabawa dla osób w każdym wieku: dla chłopców i dziewczynek, dzieci i dorosłych, nastolatków i małych brzdąców, przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI