Wielki blok z zagadkami

Wielki blok z zagadkami - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,12 MB
NAZWA PLIKU
Wielki blok z zagadkami.pdf
ISBN
8029249405967

OPIS

Te bloki to wyzwanie dla miłośników różnych rodzajów łamigłówek. Na 30 odrywanych kartach formatu A3 znajdują się zagadki obrazkowe, słowne, logiczne, matematyczne oraz krzyżówki i labirynty o różnym stopniu trudności. Każda strona to także osobna, zabawnie zilustrowana scenka.

Każda strona to także osobna, zabawn Wielki blok z zagadkami - opis wydawcy: Te bloki to wyzwanie dla miłośników różnych rodzajów łamigłówek. Na 30 odrywanych kartach formatu A3 znajdują się zagadki obrazkowe, słowne, logiczne, matematyczne oraz krzyżówki i labirynty o różnym stopniu trudności.

Szczegóły promocji. Opis i specyfikacja; Opinie; Rekomendacje ... Te bloki to wyzwanie dla miłośników różnych rodzajów łamigłówek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI