Powiedz mi! Dlaczego?

Powiedz mi! Dlaczego? - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,69 MB
NAZWA PLIKU
Powiedz mi! Dlaczego?.pdf
ISBN
6614112046518

OPIS

Ta książka przynosi odpowiedzi na ponad 180 pytań stawianych przez dzieci, na które dorośli nie zawsze potrafią odpowiedzieć.6 tematów: Zwierzęta, Nasze ciało, Historia, Przyroda, Życie codzienne i Wszechświat,Zabawne rysunki,Proste odpowiedziA także: łamigłówki i naklejki…

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! W „Powiedz mi, co cię boli, powiem ci dlaczego" Michel Odoul, wprowadza nas w podstawy filozofii i medycyny Wschodu i tworzy swego rodzaju symboliczną mapę naszego ciała, wpisaną w holistyczną wizję świata i człowieka. Dostarcza nam tym sposobem narzędzie do lepszego zrozumienia płynących z naszego ciała komunikatów. Powiedz mi Panie czemu nie ja, dlaczego nie ja Tańczę z Nim dziś Powiedz mi Panie czemu nie ja, dlaczego nie ja Z Nim dzielę sny Powiedz mi Panie czemu nie ja, dlaczego nie ja Mogę z Nim być Powiedz mi Panie czemu nie ja, dlaczego nie ja Na resztę dni Trochę boli - serce nie chce bić Trochę boli - Panie, pomóż mi POWIEDZ MI, CO CIĘ BOLI POWIEM CI, DLACZEGO (wydanie II poszerzone) Wbrew pozorom, ból, choroby, urazy nie zdarzają się przypadkowo.

Writer: Malgorzata Imielska. Added to Watchlist.

POWIĄZANE KSIĄŻKI