Bajki świata

Bajki świata - Javier Inaraja (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Javier Inaraja (ilustr.)
WYMIAR
9,55 MB
NAZWA PLIKU
Bajki świata.pdf
ISBN
1048052463938

OPIS

Baśniowe opowieści uczą nasze dzieci, jak zachowywać się i postępować w różnych sytuacjach.W tej pięknie ilustrowanej książce zostały zebrane najsłynniejsze bajki z całego świata.

Okazuje się, że właśnie takie postrzeganie bajki nie było jednostkowe czy przypadkowe. Ignacy Krasicki znowu wyraźnie zasugerował, że bajki nie należy traktować jak kłamstwa ani fantazji. Jak zacząć? 1) Wybierzcie bajkę pasującą do tematu, który chcecie poruszyć - czy to będzie poczucie wdzięczności, zazdrość czy niepoddawanie się, kiedy coś nie wychodzi.

Polską część produkcji zrealizowało Telewizyjne Studio Filmów Animowanych w Poznaniu dla TVP i Children's Television Trust International. Sprawdź Publio.pl. W naszej księgarni internetowej znajdziesz najlepsze ebooki, audiobooki, eprasę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI