Wielkie bitwy i armie

Wielkie bitwy i armie - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,27 MB
NAZWA PLIKU
Wielkie bitwy i armie.pdf
ISBN
2778422586483

OPIS

Poznaj najważniejsze dla historii świata konflikty zbrojne.Dzięki pełnym dramatyzmu ilustracjom oraz przejrzystym wykresom, w książce Wielkie Bitwy i armie zgłębiamy taktykę wykorzystywaną przez najodważniejszych geniuszy wojskowości oraz poznajemy waleczność żołnierzy tworzących najpotężniejsze w historii armie.Przekrojowe, szczegółowe ilustracje ożywiają starcia i pozwalają znaleźć się bezpośrednio na polu bitwy, zajrzeć za jej kulisy; poznać taktykę wojenną i uzbrojenie najróżniejszych armii oraz ich błyskotliwych przywódców.

Dzięki pełnym dramatyzmu ilustracjom oraz przejrzystym wykresom, w książce Wielkie Bitwy i armie zgłębiamy taktykę wykorzystywaną przed najodważniejszych geniuszy wojskowości oraz poznajemy waleczność żołnierzy tworzących najpotężniejsze w historii armie. Poznaj najważniejsze dla historii świata konflikty zbrojne. Dzięki pełnym dramatyzmu ilustracjom ... Wielkie bitwy i armie Książka już od 20,12 zł - od 20,12 zł, porównanie cen w 19 sklepach.

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz! Pierwszym sprawdzianem bojowym Wielkiej Armii Napoleona była kampania 1805, w której Francuzi zmierzyli się z armiami austriacką cesarza Franciszka II oraz rosyjską cara Aleksandra I.Wojska francuskie szybko nacierały przez Bawarię, zmusiły do kapitulacji dużą część austriackiej armii generała Macka (bitwa pod Ulm) oraz dotarły aż do Moraw. Wielkie bitwy i armie - opis produktu: Dzięki pełnym dramatyzmu ilustracjom oraz przejrzystym wykresom, w książce Wielkie Bitwy i armie zgłębiamy taktykę wykorzystywaną przez najodważniejszych geniuszy wojskowości oraz poznajemy waleczność żołnierzy tworzących najpotężniejsze w historii armie. Informacje o Wielkie bitwy i armie - 7491061345 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI