Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z

Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,96 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z.pdf
ISBN
1041501940038

OPIS

Mody nie należy się uczyć… trzeba ją tworzyć!W tej książce znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o stylu i tendencjach –od A do Z! Musisz tylko sama spróbować: wymyślaj, rysuj z szablonami, koloruj i uzupełniaj naklejkami – przed tobą mnóstwo stron świetnej zabawy.Moda nie będzie już miała przed tobą sekretów!

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

Twoja kolekcja już od 16,65 zł - od 16,65 zł, porównanie cen w 19 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z.

POWIĄZANE KSIĄŻKI