Księga dżungli

Księga dżungli - Rudyard Kipling | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rudyard Kipling
WYMIAR
7,99 MB
NAZWA PLIKU
Księga dżungli.pdf
ISBN
9904647869852

OPIS

Klasyka literatury polskiej i światowej w starannym wydaniu z przypisami – to książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury.

Historia przedstawiona w filmie ukazuje losy chłopca wychowanego przez dzikie zwierzęta, który podjął jedną złą decyzję i został zmuszony do opuszczenia stada wilków. "Księga dżungli" idealnie łączy w sobie pewne elementy, tworząc kawałek dobrego kina familijnego. Bohater, który nie pasuje do środowiska, w jakim się wychował, musi odnaleźć swoją ścieżkę w życiu.

[przypis tłumacza] Księga dżungli Księga dżungli to najsłynniejsza powieść autorstwa angielskiego pisarza Rudyarda Kiplinga, wydana w 1894 roku. Wielokrotnie ekranizowana, stała się jedną z najbardziej popularnych narracji, ma wiele odniesień w innych tekstach kultury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI