Jestem stylistką: Moda na co dzień

Jestem stylistką: Moda na co dzień - Eleonora Barsotti | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eleonora Barsotti
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Jestem stylistką: Moda na co dzień.pdf
ISBN
8825444784947

OPIS

Inspiruj się wzorami zamieszczonymi w tej książce, korzystaj z ponad 60 dołączonych naklejek, by tworzyć nowe stylizacje.Użyj wyobraźni i stań się prawdziwą projektantką!Dzięki rozkładanej okładce książeczka łatwo zamienia się w wygodną do niesienia torebkę.

Moda jest moją pasją i zawsze zajmowała bardzo ważne miejsce w moim życiu. Moja Matka i Babcia przyczyniły się do wyrobienia we mnie gustu i zwracania uwagi na to, co noszą inni dobrze ubrani ludzie. Możesz też zakupić 6 godzinny Dzień ze Stylistką - 1000 zł, w takim dniu jestem do Twojej stylizacyjnej dyspozycji (analiza, nauka makijażu, nauka stylizacji, zakupy).

Pomagam kobietom i mężczyznom odnaleźć sposób na ubieranie się, zgodny z indywidualnym stylem życia i wykonywanym zawodem. Stylistka mody na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Książki dla dzieci - Olesiejuk Moda na co dzień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI