Hot Wheels Zapnij pasy i koloruj

Hot Wheels Zapnij pasy i koloruj - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,82 MB
NAZWA PLIKU
Hot Wheels Zapnij pasy i koloruj.pdf
ISBN
6893343411265

OPIS

Seria zeszytów wypełnionych stronami do kolorowania z porywającymi pojazdami Hot Wheels i ciekawymi zadaniami: labiryntami, wykreślankami, łamigłówkami. Dodatkowo w każdej książce amatorzy dynamicznej jazdy znajdą naklejki oraz zawieszkę na drzwi do wycięcia.Baw się odjazdowo!

Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Książeczki edukacyjne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Pierwsze samochodziki Hot Wheels mają już ponad 50 lat i dostarczały radość dzisiejszym rodzicom i dziadkom. Na przestrzeni lat marka rosła w siłę, a teraz zabawki i autka Hot Wheels cieszą się jeszcze większą popularnością i są często marzeniem wielu dzieci zakochanych w szybkich pojazdach. Title: Hot Wheels Zapnij pasy i koloruj Item Condition: used item in a very good condition. Hot Wheels Mario Kart, Starcie z wrogiem, Chain Chomp, zestaw do zabawy.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Seria zeszytów wypełnionych stronami do kolorowania z porywającymi pojazdami Hot Wheels i ciekawymi zadaniami: labiryntami, wykreślankami, łamigłówkami. Dodatkowo w każdej książce amatorzy dynamicznej jazdy znajdą ... Seria zeszytów wypełnionych stronami do kolorowania z porywającymi pojazdami Hot Wheels i ciekawymi zadaniami: labiryntami, wykreślankami, łamigłówkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI