Ciekawe dlaczego na Saharze jest zimno nocą

Ciekawe dlaczego na Saharze jest zimno nocą - Jackie Gaff | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jackie Gaff
WYMIAR
5,66 MB
NAZWA PLIKU
Ciekawe dlaczego na Saharze jest zimno nocą.pdf
ISBN
2709283299695

OPIS

Książka jest zbiorem ciekawych informacji dotyczących pustyń. Wyjaśnia procesy zachodzące na pustyniach, opisuje zwierzęta zamieszkujące te nieprzyjazne obszary i przytacza różne ciekawostki związane z historią pustyń.Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

z. o.o poprzez serię Ciekawe dlaczego wydało zestaw encyklopedii dla dzieci, które pozwolą poznać najmłodszym otaczający ich świat. Ciekawe dlaczego na saharze jest zimno nocą i inne pytania na temat pustyń (Jackie Gaff).

niePrzeczytane.pl to zapewne najtańsza księgarnia internetowa w Polsce, która oferuje czytelnikom bogatą ofertę wydawniczą zarówno książkowych nowości, jak i pozycji trudno dostępnych.W najniższych cenach proponujemy nie tylko bestsellery, lecz także tytuły, które pojawiają się na naszej stronie w przedsprzedaży. W nocy jest chłodniej na pustyni ,ponieważ wieje wiatr nocny ,nie ma słońca i piasek jest zimny. W nocy na pustyni nie jest ,aż tak zimno ,bo temperatura powietrza jest o 7stopni C.

POWIĄZANE KSIĄŻKI