Czarne czy Białe - Rzeczy

Czarne czy Białe - Rzeczy - Joanna Babula (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Babula (ilustr.)
WYMIAR
3,89 MB
NAZWA PLIKU
Czarne czy Białe - Rzeczy.pdf
ISBN
9666530673904

OPIS

Seria kartonowych książeczek „Czarne czy białe” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6. miesiąca życia. Użycie kontrastowych czarno-białych barw z niewielkim dodatkiem innego jaskrawego koloru nie tylko ułatwia niemowlęciu widzenie, ale przyzwyczaja niedoskonałe jeszcze oko oraz mózg do koncentracji na detalu. Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana wprowadzać dziecko w świat liter, nazw i w przyszłości łatwiej uczyć czytać.Tytuły w serii: Osoby, Podróże, Rzeczy, Zwierzęta.

Dla niemowląt (7003660363). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Lepszej jakości rzeczy z mieszaniną tych 2 barw same w sobie nie farbują ale inne czarne rzeczy tak.

miesiąca życia. Użycie kontrastowych czarno-białych barw z niewielkim dodatkiem innego jaskrawego koloru nie tylko ułatwia niemowlęciu widzenie, ale przyzwyczaja niedoskonałe jeszcze oko oraz mózg do koncentracji na detalu. Seria kartonowych książeczek „Czarne czy białe" przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6.

POWIĄZANE KSIĄŻKI