Biblia Ilustrowana

Biblia Ilustrowana - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,90 MB
NAZWA PLIKU
Biblia Ilustrowana.pdf
ISBN
1272389366209

OPIS

Przestawione opowieści biblijne wskazują nie tylko drogę do wiary, ale są także źródłem mądrości - dla dzieci i dorosłych.Ponad 50 historii ze Starego TestamentuPonad 60 historii z Nowego TestamentuLosy wybranych postaci od stworzenia świata aż do zmartwychwstania Jezusa.

Tytuł Ilustrowana Biblia młodych . ISBN 83-7031-041-9.

Zainteresują one dzieci w każdym wieku. Obok opisów popularnych wydarzeń znajdziemy tu mnóstwo wspaniałych, choć ... Ilustrowana Biblia Przestawione opowieści biblijne wskazują nie tylko drogę do wiary, ale są także źródłem mądrości dla dzieci i dorosłych.71 historii ze Starego Testamentu61 historii z Nowego TestamentuLosy wybranych postaci od stworzenia świata aż do zmartwychwstania Jezusa czytaj wiecej biblia dla dzieci w internetowym sklepie Empik.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI