Atlas budowy ludzkiego ciała

Atlas budowy ludzkiego ciała - Vigue Martin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vigue Martin
WYMIAR
4,19 MB
NAZWA PLIKU
Atlas budowy ludzkiego ciała.pdf
ISBN
9017171274984

OPIS

Ciało ludzkie to zadziwiający organizm wykonujący skomplikowane i zróżnicowane czynności. Każda z nich wymaga rozbudowanego układu, złożonego z wyspecjalizowanych narządów. Wszystkie układy uczestniczą w prawidłowym funkcjonowaniu ciała i utrzymaniu równowagi fizjologicznej.Zrozumienie funkcji ciała to niezbędny warunek zachowania zdrowia. Mamy nadzieję, że "Atlas Budowy ludzkiego ciała" pomoże czytelnikom lepiej poznać własny organizm, a dzięki temu przyczyni się do poprawy jakości życia.W atlasie przedstawiono systematyczny przegląd budowy ciała ludzkiego. Jest on podzielony na rozdziały, w których opisano poszczególne układy. Szczegółowe ilustracje i objaśnienia ułatwiają przyswojenie cennych informacji. Autorzy i wydawcy mieli na celu stworzenie atrakcyjnej publikacji, dającej odpowiedzi na większość pytań interesujących czytelników.Dokładne ilustracje oraz zwięzłe i precyzyjne objaśnienia sprawiają, że atlas jest niezastąpioną pomocą dla uczniów szkół średnich i nauczycieli, kandydatów na studia medyczne oraz wielu grup zawodowych, m.in. Trenerów sportowych, fizjoterapeutów, sportowców, homeopatów, pielęgniarek i masażystów, a także dla wszystkich zainteresowanych medycyną.

Aplikacja dostępna jest dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android, daje dostęp do niesamowitej ilości treści dotyczących budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała i pozwala na korzystanie z ... Informacje o Atlas budowy ludzkiego ciała + Atlas anatomiczny - 6900779140 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-10-04 - cena 64 zł Informacje o Atlas budowy ludzkiego ciała - Vigue-Martin - 3806940780 w archiwum Allegro.

- narządy wewnętrzne człowieka stock illustrations. Zobacz Atlas budowy ludzkiego ciała Vigue-Martin w najniższych cenach na Allegro.pl. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI