Zwierzęta i ich dzieci. Zadania do ścierania

Zwierzęta i ich dzieci. Zadania do ścierania - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,38 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzęta i ich dzieci. Zadania do ścierania.pdf
ISBN
5155500481384

OPIS

Dzieci poznają zabawne zwierzątka i nauczą się ich nazw.Dzięki strzałkom i zarysom liter nauka pisania będzie bardzo łatwa, kontury rysunków pomogą w rysowaniu, a zmazywalny pisak zapewni bezstresowe przyswajanie wiedzy i zabawę!Narysuj lub napisz, a potem zetrzyj wszystko i zacznij od nowa!W tej serii także: Tabliczka mnożenia, 1-2-3, Pierwsze słowa.

- ISBN: 978-83-7770-803-3 Zadania do ścierania. Zwierzęta i ich dzieci - Opracowanie zbiorowe - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Zwierzęta i ich dzieci | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Nauka, Technika, Zabawa | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Zwierzęta domowe i hodowlane - materiały edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Kolorowanki, obrazki do wydruku, łamigłówki, ćwiczenia i artykuły dla dzieci. Ponadto dzieci stają się wrażliwsze na sytuacje, kiedy zwierzęta są krzywdzone i trzeba stanąć w ich obronie, bądź udzielić im pomocy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI