Wielka księga przedszkolaka

Wielka księga przedszkolaka - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,33 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga przedszkolaka.pdf
ISBN
8528072175697

OPIS

W szkole będę najlepszy!Różne zadania aktywizujące pomogą przedszkolakowi wykształcić właściwe nawyki i umiejętności, a proste i zrozumiałe instrukcje wspomagają:- rozpoznawanie kształtów i kolorów,- rysowanie, dorysowywanie, kolorowanie,- rozwiązywanie zagadek i rebusów,- ćwiczenie ręki i oka,- rozpoznawanie przedmiotów i zwierząt,- naukę pisania i liczenia.Pięciolatki wymagają przygotowania do szkoły. Coraz częściej to zadanie biorą na siebie rodzice, zaniepokojeni o los maluchów idących do szkoły. "Wielka księga przedszkolaka" to barwna, ciekawa, pełna doskonałych rozwiązań dydaktycznych książka z typu "uczyć, bawiąc". Dzieci w wieku przedszkolnym jeszcze bardzo chcą się uczyć i jeśli zaproponować im odpowiednio dostosowane do możliwości i zainteresowań zabawne zadania, poświęcą się im z przyjemnością i z korzyścią dla własnego rozwoju. Pamiętajmy, jeśli przedszkolak polubi naukę, z chęcią podejmie dużo trudniejsze obowiązki szkolne!

Dzieci w wieku przedszkolnym chętnie rysują i kolorują. Ważne jest także, by umożliwić im podejmowanie pierwszych prób czytania i pisania.

Specjalnie przygotowane ćwiczenia wspomagają rozpoznawanie kształtów i kolorów, Dostawa Express na dziś lub ... Wielka księga przedszkolaka ... Wielka Księga przedszkolaka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI