Wielka księga przedszkolaka

Wielka księga przedszkolaka - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,49 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga przedszkolaka.pdf
ISBN
7059943650043

OPIS

W szkole będę najlepszy!Różne zadania aktywizujące pomogą przedszkolakowi wykształcić właściwe nawyki i umiejętności, a proste i zrozumiałe instrukcje wspomagają:- rozpoznawanie kształtów i kolorów,- rysowanie, dorysowywanie, kolorowanie,- rozwiązywanie zagadek i rebusów,- ćwiczenie ręki i oka,- rozpoznawanie przedmiotów i zwierząt,- naukę pisania i liczenia.Pięciolatki wymagają przygotowania do szkoły. Coraz częściej to zadanie biorą na siebie rodzice, zaniepokojeni o los maluchów idących do szkoły. "Wielka księga przedszkolaka" to barwna, ciekawa, pełna doskonałych rozwiązań dydaktycznych książka z typu "uczyć, bawiąc". Dzieci w wieku przedszkolnym jeszcze bardzo chcą się uczyć i jeśli zaproponować im odpowiednio dostosowane do możliwości i zainteresowań zabawne zadania, poświęcą się im z przyjemnością i z korzyścią dla własnego rozwoju. Pamiętajmy, jeśli przedszkolak polubi naukę, z chęcią podejmie dużo trudniejsze obowiązki szkolne!

Na szczęście dziecko szybko zaakceptowało ... Oto trzy opowiadania z życia chłopca, który nie potrafi sobie poradzić z bałaganem w pokoju, z wielką niepewnością idzie po raz pierwszy do szkoły oraz nieufnie traktuje nowego kolegę. Oczywiście, jak zawsze u Franklina, czekają nas:… WIelka księga przedszkola" Zofii Staneckiej to wciągająca, napisana prostym językiem książka dla przedszkolaków.

Istnieje możliwość prowadzenia również indywidualnych karnecików dzieci (wtedy nie ma konieczności tworzenia ksiąg). Poszczególne strony ksiąg będą sukcesywnie publikowane na stronie. Wielka księga przedszkolaka" wprowadza dzieci w świat matematyki, uczy pojęć przestrzennych, klasyfikowania i porównywania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI