Uczmy się razem! Która godzina?

Uczmy się razem! Która godzina? - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
Uczmy się razem! Która godzina?.pdf
ISBN
5986414491161

OPIS

Praca z książką „Uczmy się razem! Która godzina?” to doskonały sposób, by uatrakcyjnić naukę określania czasu i odczytywania godzin.Proste ćwiczenia i zabawy, kolorowe ilustracje przedstawiające codzienne czynności, od śniadania po kładzenie się spać, sprawią, że posługiwanie się zegarami ze wskazówkami i cyfrowymi stanie się dla dzieci zabawą.Książka zawiera wielki plakat.Dzięki łatwo zmywalnym stronom zadania można powtarzać wielokrotnie.Seria "Uczmy się razem" adresowana jest do dzieci 7-9-letnich. Dzięki atrakcyjnej formie, naklejkom, różnorodnym zadaniom i ciekawym ilustracjom, ścieralnym stronom i plakatowi zamieszczonemu na końcu książki, uczniowie klas 1-3 z ochotą będą uczyć się odczytywania wskazań zegara, dodawania i odejmowania oraz tabliczki mnożenia.

Chodzi między innymi o różnego rodzaju promocje, a także upominki dla klientów. W takiej sytuacji warto wykorzystać gadżety reklamowe ... Buy Uczmy sie razem Która godzina by (ISBN: 9788377707586) from Amazon's Book Store.

Naszym marzeniem jest szkoła otwarta i tolerancyjna, a przede wszystkim przyjazna dzieciom bez względu... Zapraszamy na rekolekcje kontemplacyjne Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi "24 GODZINY SŁUŻBY MIŁOŚCI" ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ - wypełnij >>>FORMULARZ<<< 11 marca - 3 kwietnia 2021 r. - ZAPISY TRWAJĄ Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych! Czekamy na Was! 28.

POWIĄZANE KSIĄŻKI