Potrawy z grilla. Z kuchennej półeczki

Potrawy z grilla. Z kuchennej półeczki - Jacqueline Bellefontaine | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacqueline Bellefontaine
WYMIAR
9,91 MB
NAZWA PLIKU
Potrawy z grilla. Z kuchennej półeczki.pdf
ISBN
3520523638803

OPIS

Co sprawia, że posiłek przygotowany na dworze jest taki smaczny? Być może dzieje się tak za sprawą świeżego powietrza, kuszącego zapachu albo dźwięku skwierczącego, pieczonego jedzenia.Poradnik kulinarny „Potrawy z grilla” to:- ponad 100 wspaniałych przepisów,- krótkie wstępy z przydatnymi wskazówkami,- proste opisy gwarantujące doskonały rezultat,- inspirujące zdjęcia pobudzające apetyt.

Z kuchennej półeczki (Jacqueline Bellefontaine). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Potrawy z grilla.

Czytelnik zetknie się tu zarówno z nowymi potrawami, jak i z tradycyjnymi, ulubionymi daniami domowymi. Bogaty zbiór przepisów na potrawy z grilla. Książka zawiera 120 przepisów na smakowite ... Książka w kategorii Poradniki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI