Mam 5 latek. Zgaduję, rysuję, maluję

Mam 5 latek. Zgaduję, rysuję, maluję - Elżbieta Lekan | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
11,77 MB
NAZWA PLIKU
Mam 5 latek. Zgaduję, rysuję, maluję.pdf
ISBN
8920672009667

OPIS

Drodzy Rodzice! Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z teczki 5-latka zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i satysfakcję. Pięknie zilustrowane zadania umożliwiają dziecku rozwój i sprawią wiele przyjemności. Życzymy miłej zabawy!W teczce znajdziecie:- 4 książeczki z zadaniami plastycznymi- książeczkę z wierszykami i zadaniami- nalepki- tekturowe wypychanki- wycinanki

zgaduję, rysuję, maluję już od 17,93 zł - od 17,93 zł, porównanie cen w 20 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z teczki 5-latka zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i Mam 5 latek.

Drodzy Rodzice! Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały.

POWIĄZANE KSIĄŻKI