Humf i buty na niepogodę

Humf i buty na niepogodę - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,52 MB
NAZWA PLIKU
Humf i buty na niepogodę.pdf
ISBN
8347240700219

OPIS

Humf to najprawdziwszy futrzak.Jest mały, okrąglutki, cały fioletowy i bardzo, ale to bardzo kudłaty.Książeczka z jego przygodami - urozmaicona elementami dotykowymi - spodoba się wszystkim dzieciakom!Przesympatyczny kosmaty Humf to postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych.W serii ukazały się: "Humf i bąbelkowe szaleństwo", "Humf i buty na niepogodę" oraz "Humf na tropach straszności".

Książeczka z jego przygodami - urozmaicona elementami dotykowymi - spodoba się wszystkim dzieciakom! Przesympatyczny kosmaty Humf to postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych. Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

Jest mały okrąglutki cały fioletowy i bardzo ale to bardzo kudłaty. Książeczka z jego przygodami - urozmaicona elementami dotykowymi - spodoba się wszystkim dzieciakom Przesympatyczny kosmaty Humf to postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych. Humf i buty na niepogodę - Humf to najprawdziwszy futrzak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI