Humf i bąbelkowe szaleństwo

Humf i bąbelkowe szaleństwo - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
Humf i bąbelkowe szaleństwo.pdf
ISBN
2583419655343

OPIS

Humf to najprawdziwszy futrzak.Jest mały, okrąglutki, cały fioletowy i bardzo, ale to bardzo kudłaty.Książeczka z jego przygodami - urozmaicona elementami dotykowymi - spodoba się wszystkim dzieciakom!Przesympatyczny kosmaty Humf to postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych.W serii ukazały się: "Humf i bąbelkowe szaleństwo", "Humf i buty na niepogodę" oraz "Humf na tropach straszności".

Książeczka z jego przygodami - urozmaicona zaskakującymi dźwiękami - spodoba się wszystkim dzieciakom! Przesympatyczny kosmaty Humf - postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych opowiada o tym, że nie trzeba się bać wyimaginowanych strachów. Książeczka ... Humf i buty na niepogodę już od 6,69 zł - od 6,69 zł, porównanie cen w 9 sklepach.

Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI