Zaprojektuj tahitańskie stroje

Zaprojektuj tahitańskie stroje - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,25 MB
NAZWA PLIKU
Zaprojektuj tahitańskie stroje.pdf
ISBN
8968339726856

OPIS

Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat. W serii „Zaprojektuj stroje” znajdują się 4 tytuły. Dziewczynki mogą więc wybrać, czy chcą projektować stroje tahitańskie, rosyjskie, afrykańskie czy japońskie. Zabawa jest świetna i twórcza!

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę: Twój e-mail: » znajdź Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat.

Data zakończenia 2019-05-16 - cena 11,15 zł Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat. W serii Zaprojektuj stroje znajdują się 4 tytuły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI