Sekrety kuchni Tex-Mex. W kuchni

Sekrety kuchni Tex-Mex. W kuchni - Annalisa Strada | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annalisa Strada
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety kuchni Tex-Mex. W kuchni.pdf
ISBN
5885552772432

OPIS

Smaczne przekąski i dania główne – mięsne, rybne, warzywne – w zestawie z tortillą i pikantnymi salsami, pyszne desery i koktajle. Mieszanka smaków teksańskich i meksykańskich w apetycznej kuchni pogranicza.Seria książek kulinarnych "W kuchni" to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Jeśli mam ochotę na deser, to dodaje do niego cukier, a jak gotuję, to nie unikam tłuszczu i mięsa. W kuchni. Sekrety kuchni Tex-Mex Strada Annalisa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI