Sekrety kuchni Tex-Mex. W kuchni

Sekrety kuchni Tex-Mex. W kuchni - Annalisa Strada | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annalisa Strada
WYMIAR
9,49 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety kuchni Tex-Mex. W kuchni.pdf
ISBN
3573476612852

OPIS

Smaczne przekąski i dania główne – mięsne, rybne, warzywne – w zestawie z tortillą i pikantnymi salsami, pyszne desery i koktajle. Mieszanka smaków teksańskich i meksykańskich w apetycznej kuchni pogranicza.Seria książek kulinarnych "W kuchni" to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. W kuchni. Sekrety kuchni Tex-Mex - Strada Annalisa - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

W kuchni - praca zbiorowa - 6700348996 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-02-09 - cena 2,71 zł 2 - 3 dni robocze + czas dostawy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI