Maluchy. Kolorowanka z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata

Maluchy. Kolorowanka z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata - Irma Pikiene | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irma Pikiene
WYMIAR
10,97 MB
NAZWA PLIKU
Maluchy. Kolorowanka z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata.pdf
ISBN
6032586056854

OPIS

Kochani Rodzice,przed Wami edukacyjna książeczka do kolorowani a z naklejkami przeznaczona dla dzieci 2-3 letnich. Nalepiając naklejki i kolorując elementy obrazków, dziecko będzie ćwiczyć logiczne myślenie, spostrzegawczość i koncentrację. Wszystkie zawarte w książeczce ilustracje są czytelne, z wyraźnym konturem, co ułatwia dziecku kolorowanie.Mamy nadzieję, że książeczka „Maluchy. Kolorowanka” sprawi radość Waszemu dziecku, stanie się ważnym elementem jego wczesnego kształcenia i pozwoli Wam miło i ciekawie wspólnie spędzić czas.Inne książeczki z tej serii: Cyfry, Linie, Kolory, Kolorowanka, Przeciwieństwa, Zadania, Zabawki, Szlaczki, Wiejskie zwierzątka, Małe zwierzątka.

Dzięki niej nauczą się nazw podstawowych kształtów i będą potrafiły je rozpoznawać. Kolorowanka z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata ; Skip to the end of the images gallery.

Akademia malucha 2-3 lata już od 4,11 zł - od 4,11 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, Kochani Rodzice, przed Wami edukacyjna książeczka do kolorowani a z naklejkami przeznaczona dla dzieci 2-3 letnich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI