Little People. Zima w Minilandii

Little People. Zima w Minilandii - Anna Wiśniewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
7,16 MB
NAZWA PLIKU
Little People. Zima w Minilandii.pdf
ISBN
2769497335998

OPIS

Wszystkim miłośnikom zabawek edukacyjnych proponujemy książeczki kartonowe, których bohaterami są "mali odkrywcy". Sara, Michael, Maggie, Sonia i Eddie wprowadzą 2-3-latki w świat Minilandii, gdzie dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy, a przede wszystkim jest wesoło i można wiele się dowiedzieć. Na koniec każdej książeczki dzieci mogą odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących treści książki i sprawdzających poziom rozumienia tekstu.Tytuły w serii: „Wesoła zagroda”, „Zima w Minilandii”, „Kochajmy zwierzątka”, „Wielki bal”, „1,2,3... licz i ty”, „Miłe zwierzątka i ich dzieciątka”.

Data zakończenia 2020-03-12 - cena 6,99 zł Little People. Zima w Minilandii | Dostawa do placówki kiosku Ruchu, Poczty, Żabki za 8,99 zł (cała przesyłka) | 18,96 z ł.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Little People. Zima w Minilandii Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI