Kolorowe bazgroły na świąteczne stoły

Kolorowe bazgroły na świąteczne stoły - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,9 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowe bazgroły na świąteczne stoły.pdf
ISBN
9629850884136

OPIS

Znajdziesz mnóstwo rzeczy do rysowania, bazgrania i kolorowania w tej ekscytującej świątecznej książce.Na niektórych stronach znajdziesz wskazówki, co robić. Ale to twoja książka, więc możesz robić to, na co tylko masz ochotę. Używaj długopisów, ołówków albo kredek, żeby kolorować obrazki.Możesz kolorować duże obszary albo dodawać paski, kropki czy własne wzory.Kiedy rysujesz na obrazkach długopisem zaczekaj parę sekund, żeby tusz wysechł na tyle, by nie rozmazać obrazka.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Znajdziesz mnóstwo rzeczy do rysowania, bazgrania i kolorowania w tej ekscytującej świątecznej książce.

Możesz kolorować duże obszary albo dodawać paski, kropki czy własne wzory. ... Kolorowe bazgroły na świąteczne stoły - Fiona-Watt, Zapraszamy do zapoznania się z książką: Kolorowe bazgroły na świąteczne stoły, napisaną przez Fiona-Watt, w kategorii PORADNIKI, DZIECKO, ZAJECIA-MANUALNE-I-KREATYWNE, PORADNIKI-DLA-NAUCZYCIELI, PORADNIKI, Książka Kolorowe bazgroły na świąteczne stoły - Fiona Watt Znajdziesz mnóstwo rzeczy do rysowania, bazgrania i kolorowania w tej ekscytującej świątecznej książce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI