Bajeczki z podwórka i znad rzeczki

Bajeczki z podwórka i znad rzeczki - Urszula Kozłowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Kozłowska
WYMIAR
4,9 MB
NAZWA PLIKU
Bajeczki z podwórka i znad rzeczki.pdf
ISBN
3505357670891

OPIS

Kolorowa książeczka dla najmłodszych czytelników pełna jest zabawnych wierszyków o zwierzątkach. Rymowane opowieści o sympatycznych bohaterach zostały pięknie zilustrowane przez Jolę Czarnecką. W serii ukazała się również książeczka „Wierszyki z zoo i z Afryki”.

W serii ukazała się... - ISBN: 978-83-7770-415-8 Recenzja książki Bajeczki z podwórka i znad rzeczki w serwisie BiblioNETka.pl „Każda kaczka lubi co dzień moczyć piórka w chłodnej wodzie, więc ogromnie jest szczęśliwa, gdy po stawie może pływać." Uroczym wierszom Urszuli Kozłowskiej towarzyszą plastelinowe ilustracje Joli Czarneckiej.

2-latek umie ... Bajeczki z podwórka i znad rzeczki - Kolorowa książeczka dla najmłodszych czytelników pełna jest zabawnych wierszyków o zwierzątkach. Rymowane opowieści o sympatycznych bohaterach zostały pięknie zilustrowane przez Jolę Czarnecką.

POWIĄZANE KSIĄŻKI