Zwariowane wróżki. Przebieraj laleczki!

Zwariowane wróżki. Przebieraj laleczki! - Katarzyna Dmowska (tłum.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Dmowska (tłum.)
WYMIAR
9,80 MB
NAZWA PLIKU
Zwariowane wróżki. Przebieraj laleczki!.pdf
ISBN
7938571666123

OPIS

Maja i Fiona nie mogą się doczekać Leśnego Balu, który ma sie odbyć wieczorem. Pomóż im wybrać kreacje i odwiedź razem z wróżkami przyjaciół, którzy zostali zaproszeni na przyjęcie.Wykorzystaj postacie i ponad 70 strojów oraz dodatków do zabawy w przebieranie wróżek w przepiękne kreacje!

Pomóż im wybrać kreacje i odwiedź razem z wróżkami przyjaciół, którzy zostali zaproszeni na przyjęcie.Wykorzystaj postacie i ponad 70 strojów oraz dodatków do zabawy w przebieranie księżniczek w kolorowe kreacje! Zwariowane wróżki. Przebieraj laleczki - Maja i Fiona nie mogą się doczekać Leśnego Balu który ma sie odbyć wieczorem.

Publikacja składa się z kilkunastu kart z grubszych tektur przeplatanych prostymi historyjkami o księżniczkach, latających wróżkach i małych baletnicach. Lalka do przebierania na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Przebieraj laleczki! Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI